9 vecí, ktoré slovenskí muži na slovenských ženách najviac milujú. Poznáte ich?

Bez ohľadu na to, ako by sme si teraz mohli fňukať a sťažovať, pravda je, že muži a ženy bez seba nemôžu žiť. Sú tu tiež ženy, ktoré sú špecialistky na hranie sa s mužmi ako mačka s myšou. Vedia, čo sa mužom páči a preto vedia, čo nosiť, ako sa správať a čo povedať, aby si muža omotali pri prvej príležitosti. Niektoré ženy jednoducho vedia, ako sa obliecť, aby prilákali opačné pohlavie.

V nasledujúcom článku budeme hovoriť o kusoch oblečenia, ktoré muži myslia, že na ženách sú absolútne neodolateľné. Ide väčšinou o jednoduché kusy oblečenia, ale je tu aj niečo o tých kusoch, ktoré muži milujú ako blázni. Bez ďalších okolkov sa teda presunieme k zoznamu!

1. Opätky

Muži milujú ženy v podpätkoch. Nie je nič tvrdšieho alebo viac sexuálne atraktívnejšieho, než sebavedomá a krásna žena v ihlových podpätkoch a zvodnom outfitu. Je pravda, že niektorí sa škrabú na hlave a premýšľajú, ako sú ženy vôbec schopné na nich stáť, nieto v nich chodiť. Všetky dámy, ktoré dokonale a bezchybne manévrujú na vysokých ihlách, si zaslúži búrlivé ovácie.

2. Minisukne

V dnešnej dobe je fakt, že ženy si obliekajú oveľa viac odhaľujúce oblečenie, než kedykoľvek predtým. Je to trend, ktorý muži úplne milujú, pretože to ponecháva veľmi málo práce pre ich predstavivosť. Minisukne sú medzi mužmi najmä obľúbené, pretože majú tendenciu odhaliť a zvýrazniť krivky na ženskom tele. Ak niekedy heterosexuálny muž povie, že nemá rád ženu v minisukni, je tu veľká šanca, že sa len vykrúca.

3. Čipkované prádlo

Niektoré z najväčších módnych značiek na svete sú práve tie so spodnou bielizňou. Hovoria vám niečo mená Agent Provocateur a Victoria Secret? Pre ženy  sú to už skoro domáce mená a väčšina mužov je s nimi tiež oboznámená. Tieto dve spoločnosti ponúkajú niektoré z najviac sexy kompletov krajkovaného spodnej bielizne v okolí. A celkom úprimne, nie je tu veľa vecí, ktoré chlapov zdvihnú tak veľmi, ako krajkovaná spodná bielizeň.

4. Čierne koktejlky

Každá žena má vo svojom šatníku aspoň jedny čierne koktejlové šaty, a ak nie, tak by rozhodne mali mať! Je to jeden z najuniverzálnejších kusov oblečenia, ktorá nikdy nevyjde z módy. Čierne koktejlky môžu byť sexy, elegantné a sofistikované naraz. A skvelá vec je, že sa nájdu pre každú veľkosť i tvar tela. Muži ženy v čiernych koktejlkách milujú mať po svojom boku, pretože to aj im samotným pridáva na vzhľade. V neustále sa meniacom svete módy sú tieto šaty základ, ktorý odolal skúške času.

5.Okuliare sa silným rámom

Vysvetlenie je v celku jednoduché. Všetko to vyplíva z mužskej fantázie o sexy knihovníčku alebo profesorke. Muža veľmi vzrušuje predstava o dievčati hodné na pohľad, ale neposlušné v spálni. Najčastejšie sú okuliare so silnou obrúčkou spájané s inteligentnými a hodnými dievčatami, ale často tento dojem môže veľmi klamať.

6. Krátke kraťasky

Keď príde leto, všetci sú zvyčajne veľmi šťastní, pretože je to čas, kedy sa konečne môžeme zbaviť zimnej depresie a ísť von. Muži sú obzvlášť radi, pretože naraz môžu vidieť všetky sexy ženy, ktoré sa do teraz schovávali, chváliť sa ich zmyselnými telami v krátkych kraťaskoch a odstrihnutými džínsami. Je to prostá biológia – čím viac kože ženy odhalia, tým viac priťahuje muža.

7. Tetovanie

Možno to nie je súčasť odevu, ale je to tá vec, čo mužom príde super sexi, preto túto položku nešlo vyňať zo zoznamu. V posledných niekoľkých rokoch sa tetovanie stalo tradičné, že je ťažšie nájsť niekoho, kto ho nemá, než niekoho, kto áno. Tetovanie je super sexi hlavne ak je urobené vkusne, to ale niečo stojí. Muži majú tiež radi prekvapenia v tom zmysle, že mu nemusíte hneď na prvom rande ukázať alebo povedať o svojom tetovanie. Radi si ho potom sami nájdu a budú z neho prekvapení (len dúfajme, že v dobrom.)

8. Čokoľvek upnutého a koženého

32

Ženy sú najkrajšie stvorenia na zemi. Každá krivka a každá jedinečná vlastnosť dáva mužom dôvod, prečo bez nich nemôžu žiť. Keď muži vidia ženu nosiť tesné kožené nohavice, bundu – alebo keď na to príde čokoľvek tesného – nemôžu si pomoc, ale priťahuje ich to ako svetlo mory. Ako už bolo spomenuté, je to záležitosť telesnej chémie a to sa nezmeníme až do konca vekov.

9. Legíny na cvičenie

87

Práve sme v ére, kedy takmer každý chce zdravo jesť, cvičiť a mať zdravý životný štýl. Muži rozhodne milujú ženy, ktoré sa o seba starajú. Ak nie, tak rozhodne milujú pohľad na ženu v upnutých nohaviciach na cvičenie. Keď muž vidí ženu v posilňovni, ako sa telesne namáha a má na sebe superupnuté nohavice na jogu, je to skoro ako prírodné afrodiziakum. Takže dámy, ak sa snažíte zapôsobiť na muža okolo vás, rozhodne stojí za to investovať do týchto legín, samy uvidíte, že žiadosti o vaše telefónne číslo rapídne vzrastú!

Pre viac zaujímavých článkov pre mužov si lajknite aj náš Facebook dole 🙂