Breaking
So. mar 2nd, 2024

O týchto veciach sa toho píše veľmi veľa, no v skutočnosti sa stáva, že nám veľmi často unikajú dôležité detaily a v konečnom dôsledku to môže potom spôsobiť nemalý problém. To, že muži potrebujú sex, nie je len ich výhovorka na to, aby si mohli uspokojovať svoje potreby. Je to aj vedecky dokázané, že muži by sa mali sexuálnym praktikám venovať pravidelne.

Nízka tendencia používania pohlavných orgánov dokáže u muža zapríčiniť zmenšenie penisu a samozrejme aj poruchy s erekciou. Zistiť to môžete až v neskoršom veku, preto si prečítajte tie najdôležitejšie fakty, ktoré môžu byť pre vás impulzom na rýchlu a jednoduchú prevenciu.

  1. Hladina testosterónu

Spánok je všeobecne prospešný pre každého jedného z nás. Pokiaľ sa na to pozrieme aj z pohľadu mužov a optimálnej funkcie ich orgánov, platí to dvojnásobne. Dobrý spánok pomáha mužom obnoviť normálne hladiny testosterónu, ktoré sú pre sexuálnu aktivitu priaznivé. Ak trpíte poruchami spánku, je väčšia pravdepodobnosť, že môžete mať neskôr erektilnú dysfunkciu. Tento fakt sa samozrejme nijako neprejaví na vašej schopnosti zvládnuť repas turba, ale s ohľadom na uspokojenie partnerky to môže byť nepríjemné pre oboch.

  1. Ejakulát zdravého muža obsahuje medzi 20 a 40 miliónov spermií na mililiter

Ak sa vám podarí vyprodukovať menej ako 15 miliónov semena, už by mohli nastať menšie komplikácie v schopnosti oplodniť vašu partnerku. Tieto veci sa samozrejme zisťujú u odborných lekárov, ktorí vám povedia presné informácie o vašich „produkčných“ schopnostiach.

  1. Menej ako 8 cm

V skutočnosti sa problém malého penisu v mnohých prípadoch zbytočne zveličuje. Varovný signál by mohol prísť, ak je dĺžka vášho stoporeného penisu menej ako 8 centimetrov. Všetky hodnoty nad sú prirodzene optimálne. Vždy to však záleží do uhla pohľadu, niekedy doslovne povedané. Niekomu môže však nahlodávať psychiku priemerná hodnota dĺžky penisu 14 až 17 cm, nikdy to ale nie je tak podstatné, aby ste si kvôli tomu ničili svoje zdravie aj iným spôsobom.

  1. Po skončení puberty veľké zázraky už nečakajte

Väčšina pohlavných orgánov sa vyvíja do skončenia puberty, po tomto období sa rast pomaly zastavuje. Samozrejme, že každý organizmus je iný a niekedy sa môže objaviť výnimka, ktorá pravidlo potvrdí. Základom však ostáva, že vitamíny a podobné veci na vyriešenie rastu sú len podporné. Pri liečbe Peyronieho choroby sa môžu objaviť efektívnejšie riešenia, ale s rastom to veľa neurobí. Stále zostáva pravidlom, že pohyb a pravidelné prekrvenie orgánov je najlepším liekom na všetky ochorenia.

By Stramak

Related Post