Breaking
So. mar 2nd, 2024
darček pre muža

Vybrať vianočný darček pre chlapa je niekedy ťažšie ako sa zdá. Jasné, dá sa to „vybaviť“ formou spodného prádla, ponožiek, papúč alebo kravát, ale na rovinu – nedokázali by ste vymyslieť aj niečo nápaditejšie? Tohtoročné sviatky sú ako stvorené na to, aby ste prekvapili mužov vo svojej (možno aj budúcej) rodine!

 Tip 1 – multifunkčné radie

Muži radi špekulujú, vymýšľajú, majstrujú, prosto furt niečo kutia. A keď aj nie, drvivá väčšina z nich je založená vyložene prakticky. A praktické darčeky sú momentom, ktorý chlapov poteší najviac. Prvým našim tipom je preto elektrické multifunkčné náradie. Multifunkčné veci majú vo všeobecnosti povesť, že spájajú veľa vecí, no nič s nimi neurobíte poriadne. Nedajte sa takýmito tvrdeniami odradiť a uvidíte, že obdarovaný multifunkčné náradie ocení pri každej malej domácej nehode alebo práci.

Tip 2 – vŕtačka

Zatiaľ čo multifunkčné náradie použije aj človek, ktorý sa domácim prácam príliš nevenuje, vŕtačku od vás budú zbožňovať najmä pravoverní domáci majstri. Popravde, vŕtačka patrí k najviac namáhanej výbave každej dielne, preto sa každý nový a spoľahlivý kus nesmierne hodí. S aku-vŕtačkami sa pracuje rýchlo a ľahko, navyše môžu poslúžiť aj ako skrutkovače – pasujú do nich aj niektoré nadstavce pre šraubováky. Len pripomíname, že k aku zariadeniam je dobré prikúpiť pár batérií – jedna môže byť v činnosti a druhá v nabíjačke.

Tip 3 – zážitok

Veľký trend posledných rokov. Hmotné veci sú pominuteľné, zatiaľ čo zážitky pretrvávajú, nemôžu sa pokaziť ani vám ich nemôže nik vziať. Aj v tomto prípade je ponuka ohromne bohatá a dá sa ušiť na mieru každému. Okrem adrenalínových darčekov v podobe bungee jumpingu alebo letu stíhačky je možné objednať napríklad jazdu tankom, obľúbeným šporťákom a hoci aj medovú masáž.

Tip 4 – ešte jeden kutilský darček

Chlap je predsa len od prírody tvor tvorivý. A ak je k tomu všetkému aj pracovitý, povzbuďte túto jeho vlastnosť aj vhodne zvoleným vianočným darčekom, napríklad v podobe píly. Najmä pri domácich prácach a robotách na záhrade iste využije elektrickú reťazovú pílu. Ponúkajú širokú paletu výkonov a všetky bezpečnostné prvky, ktoré sú typické pre ich „benzínové sestry“. Navyše – darček v podobe reťazovej píly bude určite patriť k tým najväčším pod vianočným stromčekom.

Tip 5 – niečo pre športovca

Šport a muži, to jednoducho patrí k sebe. Ak je aj cieľ vášho záujmu aktívnym športovcom, skúste ho v jeho hobby podporiť. Bežci či turisti obvykle majú radi, ak si svoje výkony dokážu premietnuť do konkrétnych čísel. A takúto službu im môžete zabezpečiť vďaka športovým hodinkám – športtesteru. Zmeria nie len čas, pulz a tempo, ale aj prekonanú vzdialenosť, prevýšenie a profil trasy a omnoho viac. Váš zať či svokor bude mať vďaka darčeku od vás presný prehľad o svojich výkonoch.

Related Post