Breaking
So. mar 2nd, 2024

Sex sa radí k dôležitej súčasť nášho života a aj ten najväčší puritán sa bez neho dlhodobo nezaobíde. Ak sa na to pozrieme z medicínskeho hľadiska, dokonca nám môže aj pomôcť. Pokiaľ je to príjemné potešenie aj pre vás, mali by ste vedieť, kde sa dá v tomto smere ešte viac inšpirovať. Nebojte sa o ňom hovoriť a nech to nie je vo vašom živote žiadne prísne tabu. Naopak, otvorená komunikácia vie vyriešiť niekoľko nepríjemných situácií a problémov.

Faktor, ktorý vám pomôže k lepšiemu zdraviu

Všeobecné odporúčania sú známe každému a týkajú sa predovšetkým racionálnej výživy, dostatočnej úrovne telesnej aktivity, odvykania od fajčenia a užívania alkoholu. Ale aj na svojich značkových pánskych hodinkách vidíte, že už je ten správny čas so sebou naozaj niečo začať robiť.

Nedávno začali lekári hovoriť o ďalšom faktore. O aktívnom sexuálnom živote. Samozrejme, starí mudrci o tom vedia už dávno, ale ako viete, veda za samozrejmosť neberie dohady a potrebuje si konkrétne fakty aj odôvodniť nejakým testom. Než sa k nemu dostaneme, môžete si vo svojom obľúbenom sex shope vybrať erotickú pomôcku na lepšiu podporu.

Podporíte vaše srdce

V prospech výhod sexu hovoria výsledky svetovej medicíny. Napríklad, prominentný kardiológ Ch. Christian Barnard, ktorý urobil prvú transplantáciu srdca na svete, nazýva sex najzdravším a príjemným spôsobom na udržanie kardiovaskulárneho zdravia.

Ukazuje sa, že muži, ktorí majú sex trikrát alebo štyrikrát týždenne, sú o 50 % menej náchylný k mŕtvici alebo infarktu. Sexuálne aktivity môžu s veľkým úspechom dokonca nahradiť jogging, squash alebo tenis, ktoré majú s podporou srdcovo-cievnych ochorení tiež veľa spoločného. Ak ste si už medzi časom vybrali vákuové pumpy, ktoré vám spríjemnia nejeden večer, urobili ste veľmi dobre, pretože ide nakoniec o vaše zdravie a potešenie, ktoré by nemalo ostať bez povšimnutia.

 

By Stramak

Related Post