Breaking
Ut. dec 5th, 2023

Jaskynný dom „Beckham Creek“, ktorý sa nachádza v meste Ozarks (Arkansas – USA) ponúka návštevníkom jedinečný zážitok.Hostia si môžu rezervovať pobyt v tomto úžasnom sídle, dokonca máme pre vás fantastickú správu. Tento jedinečný dom je momentálne na predaj a môže byť váš za neuveriteľných 2,75 milióna dolárov (2,37 milióna eúr). Dom postavený v jaskynnej skale disponuje štyrmi spálňami, štyrmi kúpeľňami a obytnou plochou takmer 560m². Jaskynný dom bol nedávno rekonštruovaný a ponúka krytý vodopád, ktorý pochádza z podzemného prameňa hlboko v srdci jaskyne. O teplo v „domčeku“ sa stará vlastný geotermálny vykurovací systém.

Najmodernejšou časťou nehnuteľnosti je kuchyňa, ktorá disponuje gigantickým dreveným barovým pultom.

V obývacej izbe si hostia môžu vychutnať film alebo obľúbenú reláciu na obrovskej 75-palcovej LED televízii, ktorá je umiestnená priamo v stene jaskyne.

Všetky spálne v dome ponúkajú manželskú postel, ale aj exkluzívnu kúpeľňu  s „dažďovou sprchou“, ktorá zo zážitku určite neuberie.

Mimo sezónu (December – Marec) si dom môžete prenajať na jednu noc za 1,200 amerických dolárov (cca. 1,000 eúr). Počas sezóny (Apríl – November) je cena za jednu noc pochopiteľne vyššia. 1,600 americký dolárov (cca. 1,400 eúr).

 

 

 

zdroj: www.travelandleisure.com

 

Related Post