Breaking
Ut. dec 5th, 2023

K spokojnosti v živote potrebujeme niekoľko dôležitých vecí. Okrem hmotných statkov a strechy nad hlavou, sa ale nezaobídeme bez spoločnosti druhých ľudí a lásky. Práve vzťah a blízka osoba sú v mnohých prípadoch stokrát vzácnejšie, ako niečo hmotné, bez citov a pochopenia. Ako inak, aj s týmito vecami máme vo svojom živote pomerne veľký problém.

Výrok Marrie Schwartz je v tomto smere úplne výstižný: „Najdôležitejšia vec v živote je naučiť sa, ako rozdávať lásku a ako jej dovoliť vojsť.“ Ak aj vám robí hľadanie tej správnej osoby už dlhšiu dobu problém, možno by bolo na čase sa zamyslieť nad niektorými vecami.

Keď je za neúspechom slabá erekcia

Škodlivé zvyky, choroby, psychologické a emocionálne problémy sú všetky možné príčiny erektilnej dysfunkcie. Aj nedostatočné uspokojenie sa môže postarať o problémy vo vzťahoch, pretože sex sa radí k základnej potrebe človeka.

Ak ju nemá a nemôže si ju spolu s partnerkou uspokojiť, časom môže dôjsť k vzájomnému odcudzeniu a pokiaľ problém pretrváva dlhodobo, tak aj k rozchodu. Potrebné zlepšenie erekcie sa ale môže vrátiť, ak sa budete vyhýbať faktorom, ktoré môžu zhoršenie tohto stavu spôsobovať.

Depresia

Vzrušenie sa rodí v mozgu a až potom sa pohybuje a prechádza smerom nadol. Pokiaľ je ale vaša hlava zaneprázdnená a preplnená zbytočnými myšlienkami, nastupujúca depresia nedovolí mozgu úplne sa na vzrušenie a samotný akt sústrediť.

Takže, ak ste si niekoho našli na sexzoznamke, nedovoľte vašim osobným problémom a práci, aby sa podpísali na takýchto nepríjemných komplikáciách a zlyhaní.

Nezabudnite na to, že aj mnohé antidepresíva sú tiež schopné potlačiť sexuálnu túžbu, spomaliť proces vzrušenia a orgazmu, vďaka čomu môže byť nastupujúca erekcia horšia.

Stres

Stres, podobne ako depresia, neprispieva k správnej nálade. Tiež je spojený s únavou a následnými problémami v posteli a intímnych chvíľach. Naučte sa oddeľovať súkromie od práce. Zrušte synchronizáciu a zabudnite na mobil. Venujte sa sebe a svojej polovičke. Ste tu predsa jeden pre druhého.

Related Post