Breaking
So. mar 2nd, 2024

Odev je základnou informáciou, ktorou dávame okoliu najavo určité veci. Nakoľko sa ale oblečenie neskladá iba z jedného kúska, potrebujeme mať v sebe vybudovaný cit pre harmóniu a ladenie. Ženy to majú v tomto smere jednoduchšie, no muži práve naopak. Preto vzniká často otázka, ako sa obliecť tak, aby sme zaujali opačné pohlavie. 

Nič nebráni tomu, aby boli vaše šaty a odev krásne

Aj keď patríte k pohlaviu, ktoré pri otázkach výberu vhodného oblečenia kladie dôraz na praktickosť a kvalitu, neznamená to, že vaše oblečenie vás musí len chrániť pred nepriaznivými vplyvmi počasia. Funkcie odevu sú aj iné a aj mužské šaty môžu byť krásne a mať v sebe určitú mieru atraktívnosti. Poďte spolu s nami preto zistiť, ktoré kúsky vám v tomto smere môžu pomôcť.

Okrem toho, že vám dobrý urológ odporučí voľnejšie spodné prádlo, sa môžete dozvedieť aj to, ktoré oblečenie na mužoch príde ženám sexy.

Nesmrteľné pánske košele

Mnohé dámy priznávajú, že sa radi pozerajú na mužov, ktorí nosia košele. Voľný štýl, nečakané detaily a originálne potlače sú vítané. Košeľa je univerzálna vec, pretože je nepostrádateľná a tiež vhodná na prechádzky, chodenie do kina alebo na párty v nočnom klube. No často ju využijete aj v práci alebo pri dôležitom rokovaní. Navyše sa ľahko k nej hľadajú kombinácie, čo znamená, že nebudete mať problém ani s pevnou pánskou taškou.

Koža

Muži by mali venovať pozornosť aj vrchnému odevu a materiálom, pretože v očiach žien hrá tento fakt veľmi dôležitú úlohu. Zvlášť štýlové sú veci vyrobené z pravej kože. V elektronickom obchode je dnes veľmi jednoduché objednať si pánske bundy, nohavice a opasky, no nemali by ste zabudnúť, že súčasťou šatníka moderného muža môže byť aj originálna pánska peňaženka. Takéto materiály pôsobia na ženy veľmi atraktívne.

Športový štýl

Zdravý životný štýl a atletická postava je pre mužov silným arzenálom, ktorým disponujú. Ženy to samozrejme priťahuje, no ak si zvolíte nevhodný odev, ktorým nedokážete zvýrazniť konkrétne partie a najmä svaly, určite sa vám opačné pohlavie zaujať nepodarí.

Napríklad, krásne pánske mikiny môžu byť nosené a kombinované s džínsami, no k dispozícii máte aj kvalitné tričká a tenisky. Ide samozrejme aj o pohodlie, no mali by ste venovať pozornosť aj vhodným doplnkom, ktoré vaše šance ešte zvýšia.

Related Post