Breaking
So. mar 2nd, 2024

Možno si to muži niekedy neuvedomujú, ale v tej správnej košeli sa stávajú veľmi atraktívnymi v očiach ženského pokolenia. Veď ktorej žene by sa nepáčil štýlovo a elegantne oblečený muž? Za takým sa obzrie nejedna z nás. Páni, máte veľkú motiváciu oživiť svoj šatník pánskymi košeľami, ktorými si zaručíte úspech a pozornosť žien.

Dôležitá súčasť pánskeho šatníka

Určite by sme aj dnes našli takých mužov, ktorí sa veľmi nekamarátia s pánskymi košeľami a obliekajú si ich iba vtedy, keď musia – na rodinnú oslavu, pracovné stretnutie, výnimočnú udalosť. Neuvedomujú si, že pre svoje okolie sú príťažliví a elegantní. Každý muž vyzerá v pánskej košeli veľmi dobre, ak zvolí jej správny strih, vzor či farbu v kombinácii s ostatným oblečením a doplnkami.

Väčšina dnešných mužov si však na nosenie pánskej košele natoľko zvykla, že ju berie ako samozrejmosť. Dnešné pánske košele už nie sú nepohodlné ako voľakedy a poskytujú svojmu majiteľovi dostatočnú voľnosť a v neposlednom rade sexepíl. Veľmi elegantné a „šik“ na chlapovi sú pánske slim fit košele, samozrejme za predpokladu, že si takúto košeľu môže dovoliť vďaka svojej štíhlej, vyšportovanej postave.

Dajte zbohom jednotvárnosti

Staršia generácia mužov si určite ešte pamätá formálny strih a vzor pánskych košieľ. Všetky šité akoby podľa jednej predlohy, šablóny, rozdiel bol len vo veľkosti a farebnom prevedení. Našťastie, tieto jednotvárne košele sú dávnou minulosťou a dnes sa čoraz viac o slovo hlásia pánske vzorované košele, ktoré sú štýlové a vhodné na formálne i neformálne udalosti.

Elegána z vás dokážu urobiť pánske košele s jemnými bodkami, pásikmi či abstraktnými vzormi alebo čiarkami. Pokojne si ich môžete obliecť do práce alebo na sviatočnú príležitosť. Výraznejšie vzory sa zasa skvelo hodia napr. v letných dňoch alebo na voľný čas. Pri výbere pánskej vzorovanej košele sa  fantázii medze nekladú, preto sa nebojte vsadiť aj na bohatšie vzory, ktorými rozhodne zapôsobíte na svoju polovičku.

Related Post