Breaking
So. mar 2nd, 2024

Slnečné okuliare si vyberáme rovnako precízne ako aj iné doplnky nášho outfitu. Sú na to, aby vytvárali efektívnu ochrannú bariéru medzi slnečnými lúčmi a naším zrakom. Ich funkcia teda spočíva jednak v estetickej, ale aj v zdravotnej rovine. Taktiež je mylné a zavádzajúce upozorňovať na slnečné okuliare len pred jarnou a letnou sezónou. Potrebujeme ich rovnako v každej záťažovej situácii, akou môže byť pobyt v horách, cestovanie alebo šoférovanie. Dnes si popri ochrannej stránke pripomenieme najvýznamnejšie trendy pánskych okuliarov.

Aké typy slnečných okuliarov sú najobľúbenejšie?

Pred konkrétnymi trendmi zdôrazňujeme, že aj pánske modely musia svojmu užívateľovi dokonale padnúť. Rozhoduje sa podľa kontúr tváre, využitia a na základne vlastnej charizmy. Zatiaľ čo jedni chcú, aby im nové pánske slnečné okuliare dodávali na elegancii a dôležitosti, iní vyžadujú umiernený, zdržanlivý výraz. Taktiež platí, že na rôzne udalosti sa vôbec nemusí hodiť vždy ten istý model okuliarov.

Tieto sú v kurze už niekoľko sezón!

Dosť pravdepodobné je, že aj túto sezónu sa budú vyžadovať dobré skladové zásoby okuliarov pilotky. Sú tak špecifické, že lákajú rôzne osobnostné typy, ale aj vekové kategórie. Nie je to len zhoda pojmov, ale ozaj boli v minulosti preslávené skupinou pilotov. Aktuálne dvakrát podčiarkneme, aby ste si ich vyberali v dobrej výbave rámu, ideálne v kovovom spracovaní. Pri všetkých, nielen pri pilotkách poznáme kvalitné slnečné okuliare po polarizovaných šošovkách a antireflexnej vrstve.

Pre tých, čo nechcú žiadne konvencie

Pri výbere pánskych slnečných okuliarov sa to prejavuje uprednostnením oversize modelov. Už samotný názov naznačuje, že budú pohodlné, až ich na tvári takmer nepocítite. Ide o veľmi výnimočné modely, ktoré si vyžadujú istú dávku sebavedomia. Máte sa akoby navzájom „dopĺňať“, jednoducho aj s vlastnými okuliarmi si treba rozumieť.

Pohľadom budete zvádzať

Ak sa inšpirujete ponukou cat eye modelov. Sú tak trochu spojené s lascívnym výrazom, ale ten mužom len pristane. Mnohých robí priam krajšími a vyspelejšími. To majú spoločné s akýmikoľvek Hugo Boss okuliarmi. Mužom chcú dodať silu a odvahu, preto sú pre ich dizajn typické tmavšie farby a hrubé, veľmi odolné rámy.

Vy ale neodolávajte a už dnes doplňte svoju výbavu o tak jedinečné a trendy modely pánskych slnečných okuliarov!

Zdroj obrázku: Halay Alex / Shutterstock.com

By Stramak

Related Post